"Toto, a ne jiný, je původ všech tyranů: když se poprvé objeví, tváří se jako ochránce." (Platón)

Špidla dál jedná o kvótách pro migranty. Nejsme tu pro cizí byznys

Autor: Petr Hájek | Publikováno: 22.1.2016 | Rubrika: MYSLÍM SI
Ilustrace

Sumitují, schůzují, vyhrožují, vymlouvají se a předstírají horečnou činnost – ale ve skutečnosti nic nedělají. Tak lze shrnout „aktivity“ většiny českých politiků, především vládních. Tváří se sice, že nic jim neleží na srdci více než uchránění naší republiky před zničující záplavou migrantské invaze, ale realita je jiná. Opačná.

Schůzka ministrů vnitra středoevropských zemí (V4) a výrok premiéra Sobotky (ČSSD) o „plánu B“ – pro případ že EU nezastaví příval migrantů – jsou toho dokonalou ilustrací. Samozřejmě, že nikdo nic nezastaví. Ani to nechce a neplánuje, pouze markýruje. A připravuje situaci, kdy krize už bude tak neúnosná, že vyděšení občané jednotlivých zemí vezmou za vděk jakýmkoli „razantním bruselským činem“- jenž ovšem bude znamenat už úplnou ztrátu zbytků suverenity. O to jde na místě prvním. Vše ostatní pak následuje.

Salónní podvodníci

K tomu ovšem Bruselané potřebují souhru kolaborantů v místních vládách. Ve střední Evropě zvlášť. Zde bylo donedávna v uskupení V4 hlavním Trójským koněm Polsko. Když jím po volbách být přestalo, spoléhá Berlín a Brusel nyní především na Sobotkovu vládu – zatímco na Polsko vyhlásil exemplární trestní výpravu. Že nemá šanci na úspěch je úplně jiná věc, Slovensko a především Maďarsko jsou toho garantem. Ale naši ubozí piškuntálci v čele se Sobotkou teď doufají, že všechny přechytračí.

Ministr vnitra Chovanec (ČSSD) si naoko dál udržuje chlapáckou vizáž i vyjadřování. Zhlédl se proto v (naprosto podvodné) rétorice, s níž určitě v Bruselu nenarazí a mnohé domácí voliče může oklamat (jak věří): Musíme prý problém „řešit“ ještě před tím, než migranti do Evropy vůbec vstoupí. Tím myslí všechny ty nesmysly o „hotspotech“, v nichž se prý budou migranti rozdělovat na ty, kdo mají nárok na azyl a na ty, kteří nikoli.

Odhlédnuto od toho, že je to absolutní nesmysl, neboť nic takového v praxi fungovat nemůže (a všichni to vědí), jde o zrádnou rétoriku v samém principu:

Proč vůbec někoho „vybírat“? My přece u nás žádné migranty nepotřebujeme a nechceme. Pokud je potřebuje a chce Německo, ať si je dováží jako otrockou pracovní sílu samo. Za své. Ne za „evropskou daň“ na benzín, jak pustil zkušební balónek jejich ministr financí. Oba dva, Milan Chovanec i Wolfgang Schäuble jsou typičtí salónní podvodníci, kteří vnášejí svou agendu na veřejnost pomocí metody Overtonova okna: To, co se zdá zprvu absurdní, je najednou možné – a už se o tom v médiích diskutuje a pak...

Ráno, v poledne i večer nám lžou

Naši socialisté (a lidovci) se v tomto směru rychle učí od svých německých vzorů – ovšem právě ve chvíli, kdy tyto i doma prohrávají. Dovoz pracovní síly je totiž opravdu jedním z důvodů, proč mocní kapitáni německého průmyslu drží pod krkem slábnoucí kancléřku Merkelovou, aby migrační tok udržela v chodu. Domnívají se, že až si z nich vyberou, „odpad“ vyvezou do gubernií – především „na východ“ (za nějž střední Evropu počítají). To je celý princip „kvót“.

Že jsme je odmítli? Ale kdež! Odmítli je Slováci, Maďaři – a nově i Poláci. Naše vláda o nich za našimi zády dál „jedná“. Michael Roth je náměstek německého ministra zahraničí pro Evropu. Skoro nikdo nezaznamenal, že s ním právě včera „schůzoval“ šéf premiérových poradců Vladimír Špidla. A ujistil ho, že se na přerozdělení migrantů budeme podílet, navzdory tomu, že jsme proti povinným kvótám hlasovali: „My na tom pracujeme. (...) Z naší strany není žádná překážka. Systém se připravuje, všechno je připravené, jen momentálně nejsou lidi.“ Roth ho pochválil a uznale doplnil, že„problémy s efektivním přerozdělováním zatím má celá Evropa“.

Lžou nám prostě ráno, v poledne i večer. Připravují s německými Bruselany „systém“, na import muslimských „pracovních sil“, zatímco v médiích Chovancové vykřikují Nikdy! A nedělají to pouze z „ideových“ důvodů – ale stejně jako německá kancléřka tím současně plní „zadání“ českých byznysmenů. Socialisté!

Soukromý versus veřejný zájem

V dobách, kdy ještě existovala pravice, by něco takového člověk očekával spíše od ní. Ale co bývalo, dávno není (viz. poslední Kongres ODS).

„Jestli nezměníme migrační politiku a nepřijmeme výrazně velkou skupinu mladých lidí třeba z Balkánu nebo znovu z Vietnamu, tak my se dostaneme do té nejhorší fáze, která se nám může stát – že budeme omezovat výrobu!“ hřímá šéf Svazu průmyslu (organizace lobující za zájmy velkých průmyslníků) J. Hanák v televizi Nova. A Špidla ukazuje, že se v jejich zájmu (za zády veřejnosti) činí.

Naprosto neskutečné! Vážený pane Hanáku – kdo je to MY? To jsou vaše podniky, tak jako byly ty německých majitelů, kteří k sobě před lety nahnali na „horší práce“ milióny Turků – a teď potřebují další dávku. Tak si investujte do poboček svých podniků třeba na Ukrajině, Blízkém východě, ve Vietnamu, na Balkáně či v Africe. Jděte si za pracovními silami tam, ale netahejte migranty k nám! A zdaleka ne jen pro to, že až přijde další krize (a to bude velmi brzy), ti lidé skončí na sociálních dávkách z našich daní.

Je mystifikace, že jde o veřejný zájem. Je to stejná „imigrační“ argumentace jako se „stárnutím populace“. I kdybychom přistoupili na tuto „demografickou lež“ – kdo říká, že nás v naší krásné zemičce musí být dvacet miliónů? Nebo deset. Proč ne třeba osm? Že menší počet „neuživí“ budoucí důchodce“? A co třeba těch dvaačtyřicet miliard, které každoročně platíme solárním baronům – a nikde kupodivu nechybějí? Je to čistá mystifikace. Stát má tisíc způsobů jak podpořit vyšší porodnost. Ale nevyužívá je, protože o to nemá zájem. Potřebuje nás naopak „namixovat“ do nové rasy. Ne, žádné racionální důvody pro „import nové etnické krve“ neexistují. Kromě „rasistické teorie“ Nového evropského lidu.

Obnovme hranice!

A naprosto stejné je to se Sobotkovým „plánem B“, poté, co Bruselané s úžasem zjistí, že „navzdory opatřením“ schváleným tři sta šedesátým pátým „summitem evropských lídrů“ se na kontinent dál valí zástupy. Podle „plánu“ OSN jich ostatně má být jen letos dalších zhruba tři milióny.

Opevněme prý hranice mezi Řeckem na straně jedné a Bulharskem, Makedonií a Albánií na straně druhé – navrhuje Bruselan v roli českého premiéra. Součástí jejich „ochrany“ má být samozřejmě armáda a policie EU pro internacionální pomoc – i bez souhlasu vlád v méně poslušných guberniích protektorátu Velkého Německa. Jak by se právě hodila, kdyby už existovala – například na „obranu demokracie“ v takovém Polsku!

Je to směšná absurdita. Sobotka navíc velmi dobře ví, že neuskutečnitelná. Chce stavět (prý v zájmu „udržení Schengenu“) „opevněné hranice“ v zemích – které ovšem, narozdíl od Řecka, v schengenském projektu na zničení státní suverenity nejsou. Co takhle namísto žvanění postavit důkladný plot kolem našich hranic a obnovit Pohraniční stráž a policii? Že se o tom nesmí ani promluvit? Možná se i nám nakonec podaří zvolit vládu, která nebude mluvit, ale začne konečně jednat v zájmu českých občanů.

Nejen Merkelové „kluk“ má zpoždění

Bohuslav Sobotka je skutečný zoufalec. Tak rád by vypadal v Německu loajálně a doma „antimigrantsky“. Jenže to by musel být jiný formát podvodníka. Takhle z něj leze jen směšná karikatura – i když velmi nebezpečná. Jenže dynamika vývoje jeho pomalé mozkové závity rychle předbíhá.

Někteří vysocí němečtí politici již v soukromí hovoří o tom, že takzvané evropské řešení je nemožné najít do března. Potom prý pádu Schengenu již nic nezabrání. Jak uvádí Reuters, i zasvěcení bruselští úředníci se obávají, že Německo v příštích týdnech své hranice uzavře. Už ani nespoléhají na další summit zástupců členských států EU v únoru. „Na této schůzce by mohlo začít odpočítávání do konce trvání Schengenu,“ sdělil Reuters jeden nejmenovaný vysoce postavený úředník (zpráva neuvádí, zda po tom neskočil z okna).

Kdybychom měli ve vládě skutečně zodpovědné lidi, již nejpozději dnes by se plot začal stavět. Byl by pevný a měl by hlídané průchody. Mohli by jimi volně procházet tam a zpět všichni, kdo by měli v pořádku doklady. Tak jako to v normálních zemích chodilo odjakživa. Německo a jeho nohsledi by si pak mohli hrát se svými migračními experimenty, jak by chtěli. Že by to znamenalo rychlý konec eura a brzy i celé unie v dnešní podobě? Samozřejmě. A současně i těch, kteří dnešní zoufalý chaos zavinili. Něco je však nutné udělat velmi rychle. Máme velké zpoždění.

Ostatně soudím, že premiér Sobotka je stále větší bezpečnostní riziko pro naši republiku a musí jít od válu.

 

Převzato z Protiproud.cz

Klíčová slova: EU  | ekonomika  | imigrace
2095 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Ještě Polsko nezhynulo, ale zhynout musí… Na východě Polska došlo ke střetům Poláků s Ukrajinci (+ video, foto)Neuvěříte! Nenávist eurofašistů nezná mezí. Chtějí kvůli Brexitu omezit demokratické právo starších lidí na hlasování a dokonce jim přejí i smrt. Odkud to známe? (+ infografika)Evropská unie zase perlí! Roboti jsou prý ve skutečnosti „elektronické osoby“ a má se za ně platit sociální pojištěníTrpělivost končí. Tzv. uprchlíkům byl zakázán vstup na koupaliště. Starosta to hájíZnáme vlhké sny eurofašistů po Brexitu! Myslíte, že se poučili? Tak schválně… Možná vás zamrazí z jejich plánů, jejichž součástí jsme i my

ePortal.cz

Jeho země sice mučila a vraždila, ale on zachraňoval životy. Určitě ale tohoto novodobého rytíře neznáteV tomto případě si berme příklad z Belgie. Takto chytře tam zatočili s podvodníky

euPortal.cz

Pitomci. Něco hodně shnilého v EU. Tito politici podpoří, abyste mohli v referendu hlasovat o vystoupení z Unie a tito podpoří Czexit. Odpovědi vás možná budou šokovatMiluji trhat děti na kusy, přiznal se lékař vykonávající potraty

Eurabia.cz

Česká poslanecká sněmovna neschválila návrh na odsouzení arménského holocaustu! Spojenci Turků a muslimů z řad českých politiků zvítězili!Rakouský tisk píše o Czexitu

Nezdravi.cz

70letá žena vypadá jako by měla třicet, odhaluje tajemství mladíAntibiotika: předem prohraný boj s přirozeným prostředím. “Superbacily” se konečně vynořily. Což takhle dát si česnek? Bakterie jsou schopné se (po)učit. Zdá se, že narozdíl od (některých) z nás

euServer.cz

U nás mohou blábolit hlásné trouby tohoto zdegenerovaného typu EU, páni Fendrychové, Halíkové, Peheové, Sobotkové, Šafrové a Štětinové, co chtějí...Miloš Zeman: Existuje nikým nevolená pseudoelita, která své názory považuje za nadřazené názorům ostatních

ParlamentniListy.cz

NATO je teroristická organizace, srbské a albánské děti dodnes umírají kvůli jejich bombám. Teď se chystají na Rusko, jako kdysi Hitler. Černohorský novinář žalujeEuroskeptici oblbují lidi, už roky. Jsou vedle jak ta jedle. Jestli ještě někdy vyhraje ODS, může nás přivést ke stejné katastrofě jako v Británii, obává se Libor Rouček
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny