"Toto, a ne jiný, je původ všech tyranů: když se poprvé objeví, tváří se jako ochránce." (Platón)

“Protikorupční“ Karel Janeček a jeho aktivní vzývání Satana

Autor: Petra Bostlová | Publikováno: 23.4.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

S Karlem Janečkem, zakladatelem Nadačního fondu proti korupci, jsem se poprvé kontaktovala koncem června 2011. Vedu Stranu demokratické obnovy a jeho jsem oslovila, neboť tehdy, na základě jeho prezentací v médiích, mi připadalo bohulibé, čemu se pan Janeček veřejně věnoval. Tedy tomu, čemu jsem se také já věnovala velmi aktivně na komunální úrovni už od roku 2009 - mýcení korupce a protikmotrovskému tažení. (Nechala jsem se ještě tehdy u něj nachytat, jako asi většina z nás.)

Náš kontakt tehdy byl tak zcela logický. (Dokonce jsem si i tehdy – bláhově - myslela, že by nebylo od věci, aby byl v politice přímo.) V té době jsme se osobně s panem Janečkem sešli několikrát a byli v intenzívním e-mailovém kontaktu. Během pár měsíců však, začátkem podzimu 2011, mi začaly být mnohé věci v jeho činnosti a vztahy stále podezřelejší, majíc tu možnost nahlédnout do skutečností - právě tím, jak blízko jsem se k němu dostala, právě tím, jak intenzívní náš pracovní kontakt byl. (Když jsem mu toto mé podezření tehdy na podzim 2011 napsala, poprvé za dobu našeho kontaktu zareagoval naprosto hystericky, přemlouvaje mě vehementně, že se přece mýlím.)

Prapodivné symboly, které má a používá na každém svém kroku, osoby, s nimiž těsně spolupracuje, lidé, kteří se kolem něho bezprostředně motají. Švejnar, Bakala, Randák, Tůma, osazenstvo prapodivného spolku Lípa – kde vznikla i TOP 09, veskrze tzv. havlisté kompletně. A lidé mající především spojení na americké kruhy. Kolem něho pak přesně cílené a organizované, placené tzv. křoví, které má za úkol dělat mu pozitivní PR masáž snad všude. Hlavně pak na internetu. Lidé to vulgární, sprostí, útoční, manipulující, snad ta nejhorší lůza, na jakou člověk vůbec může natrefit.

Věnujme se ale zde nejprve právě prapodivným symbolům, které Janečka cíleně všude obklopují a které Janeček při svých mediálních prezentacích všude používá. Ještě v létě v jeho kanceláři jsem si všimla hned jednoho. Bylo deštivé počasí a já potřebovala odložit svůj mokrý deštník. V jeho kanceláři věšák nebyl a tak jsem deštník opřela o velmi zvláštní předmět. Už tehdy jsem se nad ním podivovala. Byl asi 80 cm vysoký, propracovaný, docela mohutný, proutěný, nedal se k ničemu užitečnému použít. Byla to zvláštní proutěná pyramida. (Její větší „sestra“ je patrná kupř. v pořadu Sojky na ČT, kdy reportér natáčel rozhovor s Karlem Janečkem v jeho kanceláři a kde kamera tento zvláštní objekt ze začátku rozhovoru s ním zabrala.)

Dalším unikem je jeho fotka na jeho osobním facebookovém profilu. Je to záběr velmi zblízka. Jednou rukou si zakrývá ústa (jako symbol mlčení) a tou samou rukou, směrem k uchu, vytváří obrazec ve tvaru písmene V.

Na svém blogu si zase podepírá rukou bradu a jí vytváří písmeno G. (To samé, co známý český zednář Štampach na svém facebookovém profilu. Akorát tím “Géčkem” si, krkolomně a umněle, podepíral hlavu. Tuto informaci jsem zveřejnila, a ejhle, za pár dní nato Štampachova fotografie s krkolomnou G-hrou ruky z jeho profilu mizí – a je nahražena jeho formální fotkou.)

Kupř. také zednář Karel Randák na svém FB profilu vytváří tuto prstovou G-hru, podepírající si jí bradu. (pozn. Jsem zvědavá, jak dlouho - po uveřejnění tohoto mého textu - dotyčné fotky zůstanou na svých původních místech. Či zda je čeká stejný osud jako tu Štampachovu. Tedy jejich odstranění.)

Pro nezasvěcené: Základními zednářskými (a iluminátskými) symboly jsou úhelník, kružidlo, váhy, pyramida, písmeno G, které značí začátek řeckého slova „gnosis“, což v překladu znamená „poznání“. Dále používají pro vzájemnou identifikaci písmene V (jako „victoria“, což z latiny znamená „vítězství“. Příklad zednář Havel.)

Zednáři, ilumináti (a vůbec zednářské a jiné tajné spolky) jsou symbolikou a jejím používáním naprosto posedlí. Mají panickou hrůzu, jen aby se navzájem poznali. Členové různých lóží navzájem. A nejrůznějších jejich odnoženin a tajných bratrstev. To je důvod, proč tuto symboliku na veřejnosti tak hojně používají. Je to jejich skrytá vnitřní dorozumívací řeč mezi sebou. „Podívej, to jsem já, to, co dělám, to pochází z toho.“

Karel Janeček, kromě tedy již zmíněné zednářské (iluminátské) pyramidy ve své kanceláři RSJ, zednářských symbolů - písmene V a písmene G, používá další symboly. (Pominu-li používání typické zednářské modře, př. u NFPK, jako “náhodu”.) Po návratu od šamana z Peru, kde se aktivně účastnil okultistických rituálů se sebezdrogováním se (jak sám veřejně na přednášce v Děčíně deklaroval), to byl na krku jakýsi zvířecí zub (snad tygří nebo lví?) a jakýsi totem. (S lidskou tváří, maskou.) Tak se nechal fotit kupř. do březnového čísla Esquire http://www.nfpk.cz/_userfiles/soubory/clanky/2012_02_29_esquire.pdf či vystupoval na tiskové konferenci Nadačního fondu proti korupci o DPP v únoru.

Všimla jsem si, a to se v poslední době hodně rozmohlo, u něj i jakéhosi náramku z barevných korálů. Nejprve na ruce (kupř. při posezení se žáky ZŠ v pořadu ČT Tykadlo či při focení již ve zmíněném čísle časopisu Esquire). Vědomě na odiv tento barevný korálový provázek, tentokrát již na krku, dává také při focení do dubnového čísla časopisu Ekonom, v článku “ Naštvaní miliardáři proti vládě psychopatů” http://www.nfpk.cz/_userfiles/soubory/clanky/2012_04_12_ekonom.pdf

(Poznámka: Všimněte si také tabule, před kterou se s tímto korálovým provázkem na krku tam dává fotit – a co je na ní napsáno. Pro neznalé: „Osvícení“, které rozlišuje jako první skupinu ze skupin složení populace, kromě „běžní lidé“ a „psychopati“, se v překladu řekne: Illuminati. Ano, jinak: ilumináti (!) - a za druhé, procentuálního zastoupení těchto skupin, na tabuli napsaného.)

Velmi zajímavé k tomu je, že stejný korálový provázek na krku, jen s jinými barvami a řazením, dává na odiv při focení do časopisů i ústecký Martin Hausenblas, zakladatel „Podnikáme bez korupce“, jehož Janeček všude na besedách veřejně tlačí a vnucuje a vynáší, stejně jako Babiše. Dokonce se stejným korálovým provázkem na krku se fotí na jedné ze svých posledních fotek i bývalý místopředseda VV Jarolím, zakladatel prapodivného o.s. European Iniciatory Institute (iniciační čeho??, pozn: hojně se kupř. “iniciuje” právě v zednářství, kupř. v postupech hodností mezi jednotlivými zednářskými stupni, nebo “iniciují” tito i další věci?), který stál za vyvoláním jedné z posledních vládních krizí. Tyto ne-náhodné symboly, se kterými se nechávají tito úmyslně a cíleně fotit, znamenají co? A příslušnost k čemu? Hodnost jaké výše? A jaké spojení mezi nimi?

Naprostým vrcholem je však, když Janeček při focení do již zde vícekrát zmiňovaného březnového čísla Esquire http://www.nfpk.cz/_userfiles/soubory/clanky/2012_02_29_esquire.pdf už zcela NEZASTÍRANĚ A OČIVIDNĚ (!) a naplno používá vyslovený a naprosto neoddiskutovatelný, přímo satanský symbol! Je to ona, jen zdánlivě snad nesmyslná, fotografie, kdy se téměř přes celou stránku nechává fotit, jak pije z hrnku čaj. Pravou rukou opět naznačuje písmeno V a levou rukou vytváří ZÁKLADNÍ SATANISTICKÝ PRSTOKLAD! (pozn. Zkuste si tak vypít čaj. Já to zkoušela. Takhle hrníček, takovým krkolomným hmatem, nikdy neuchopíte.)

Máme si to tedy vysvětlovat tak i v tomto spojení – jako jím přané a ohlášené vítězství satana, sil zla? (V – victory, vítězství, spojené se satanským prstokladem druhé, levé ruky.)

Ano. Máme. Toto je přání a pravá touha Karla Janečka. Jak nám již zcela nepokrytě stvrzuje svou poslední fotografií, kde se převléká přímo již za Ďábla, kterou mi, zřejmě naprostým nedopatřením, poslal na můj mobil ze svého osobního čísla 19.4. 2012 jako MMS, v předvečer narozenin Adolfa Hitlera (!)

Co na tom, že své veřejné aktivity balí do mnohdy „krásných“ slov (a z poslední doby už i zcela nechutných a vulgárních, třeba jako veřejné pojmenovávání svých odpůrců: „zmrdi“) a rádoby humanistických myšlenek a naoko bohulibých činností.

Své aktivní touhy nám tak dal již zcela otevřeně najevo právě touto svou poslední fotografií, se „slavnostním“ sebevyobrazením jako Ďábla s rohy, v červené košili s černou kravatou, trůnícího (vítězoslavně) na mohutné sesli.

Toto je tedy pravá tvář Karla Janečka.

čtěte také:

To není normální. Janeček jako Ďábel. Pravá tvář protikorupčního bojovníka: Satanista, okultista, zednář, nebo jen zhulený "mimoň"? Hlasujte

Nechceme, aby náš stát vedl feťák aneb Jak „protikorupční“ Karel Janeček fetuje a bere drogy

Doktor (koaliční) Smrt navštívil naše město aneb Zastavme Karla Janečka!

Klíčová slova: pravdoláska  | zednáři  | ilumináti
19418 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Seruti komentuje: USA zkoušejí nové pokrytecké páčidlo na Orbána a hledají politicky uvědomělé vůdce. Vlajka EU se poroučela z maďarského parlamentu (+ Protokol washingtonských mudrců)Rusko o krok vpřed k „čipové totalitě“. Nové občanské průkazy mají sloužit i jako bezkontaktní platební karty a mohou toho dokázat mnohem vícVůdce studentů ze 17. listopadu 1989 proti Evropské unii a o tom, jak svazáci, mezi nimiž byl i „antikomunista“ Mejstřík, přišli se změnou trasy tehdejšího pochoduŠok! Všechno je jinak! Nahrávky osobních rozhovorů židovského sponzora „Majdanu“ Kolomojského s vůdcem separatistů Gubarevem zveřejněny! (+ video)Vláda USA financuje homopropagandu

ePortal.cz

Dobyl vesmír, ale feministky jej „kamenují“. Za lechtivé obrázkyTak tohle jste o ukrajinsko-ruském konfliktu ještě nečetli. Mohlo by vám to konečně otevřít oči

euPortal.cz

Máme zásadní důkaz. Pořadatelé protestů proti Miloše Zemanovi byli placeni americkým velvyslanectvímVláda jednala o tom, jestli Česká republika přijme 35 tisíc uprchlíků na naléhání Francie. Čtěte, k čemu naše vláda dospěla

Eurabia.cz

Bezmála polovina (!) Němců azylanty nemusíZvěrstva Islámského státu v Sýrii a Iráku připomněly světu důležitou islámskou hodnotu - otrokářství

Nezdravi.cz

12 nejhorších produktů, které vyrábí MonsantoMalý zázrak z českých polí a hájů: Jezme křepelčí vejce proti chřipce i infarktu! Co mají společného Vladimír Putin a Chuck Norris?

euServer.cz

Zemana chtějí zlikvidovat. Toto všechno se prý může stát kvůli demonstracím ze 17. listopadu proti prezidentovi. Čekají nás drsné věci...Toto si velmi pozorně přečtěte: Američané chystají převrat v Česku, dostali jsme varování přímo z Washingtonu. USA se chtějí zbavit prezidenta Miloše Zemana

ParlamentniListy.cz

To zase bude v českém tisku veselo. Čtěte, co Zeman řekl v KazachstánuSmečka urvaná ze řetězu, píše Veleba o ČT. A sděluje, jakého chování se mu dostalo při vystoupení v Hyde parku
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny