"Toto, a ne jiný, je původ všech tyranů: když se poprvé objeví, tváří se jako ochránce." (Platón)

Visí opravdu něco hrozivého nad londýnskou olympiádou?

Autor: Marie Copps | Publikováno: 12.7.2012 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Chtěla bych být v klidu a věřit, že letošní léto proběhne hladce a všichni si budeme moci užít zaslouženého odpočinku a vyrazit s našimi rodinami do nějakého zajímavého rekreačního letoviska    a nabrat tam ztracené síly. Já se raději přikloním ke klidnému lesu a sběru hub, ruchu velkoměsta mám za celý rok dost.

Něco ale visí ve vzduchu. Něco velkého a nevídaného se chystá. Jak ráda bych se mýlila!

Zavedení Nového světového řádu, které se již desítky let velmi pečlivě připravuje, je totiž na spadnutí. K tomu, aby se mohl tento mocenskými elitami připravovaný řád snáze nastolit, musí být světová veřejnost ale dobře připravena a musí být ochotná ho i bez remcání přijmout. Jedině pomocí hrozivé události enormního rozsahu, která bude před zraky nic netušících miliard lidí probíhat, se dá nastolit Nový světový řád – New World Order. Jedna vláda, jedno právo, jeden na vše dohlížející systém, ale také konec svobody pro všechny obyvatele této planety. Tak toto je alespoň vize globální elity.

Jak sám David Rockefeller řekl: „Vše, co potřebujeme, je správná krizová situace velkého rozsahu a národy přijmou Nový světový řád.“

A tak vykonstruovaná a předem připravená katastrofa velkého rozsahu je vhodným a dá se říci, že dnes už jediným manipulačním prostředkem k tomu, aby se nic netušící jedinec zalekl a uvědomil si, že podvolení se jednomu světovému vládci pro něj do budoucna bude jediné možné „bezpečné“ zajištění jeho existence.

Lidstvo je tedy po několik let velmi pečlivě na tuto událost připravováno. Mocní elitáři tohoto světa rozhodně nic neponechávají náhodě. Pomocí manipulace naší mysli skrze televizi, filmový průmysl, reklamy, zavádějící informace a pomocí falešných teroristických útoků se lidem do podvědomí ukládá obrázek, který se bude nakonec dobře hodit. Jedině „správný“ pohled na věc může pomoci se podvolit a nechat se od světovládce zachránit.

Lidé, kteří se neobávají nahlédnout za oponu teroristického útoku z 11. září, dobře vědí, že události takového rozsahu se opravdu nestávají náhodou, ale jsou předem velmi dobře naplánovány. Každá jednotlivá událost takového typu totiž přibližuje jeho iniciátory zase o kousek blíž k jejich vizi o nastolení jedno světového řádu pro všechny. A tak tu máme letošní olympiádu v Londýně, která může něčemu takovému posloužit.

Co se tedy na londýnských olympijských hrách chystá?

Podle mnoha indicií falešný teroristický útok s použitím jaderných bomb. Nebo snad přímo zinscenovaná vesmírná invaze? Pokud to bude teroristický útok, tak v tom pochopitelně nebude mít prsty nikdo jiný než stará známá Al Káida. Kdo jiný také? Jasná indicie o budoucím použití bomby v Londýně se objevila ve filmu V for Vendetta z roku 2006. V něm Big Ben vyletěl do vzduchu i s přilehlými budovami a s nepřehlédnutelným a poněkud opulentně vyhlížejícím ohňostrojem tak nějak synchronně, jako by se jednalo o nějakou událost hodnou parádní oslavy. V roce 2010 spisovatel Tom Cain v krátké povídce Olympic Armageddon, která byla otištěna v Mail Online, zase popisuje dramatickou situaci o zneškodnění plastické trhaviny C4 s příměsí stroncia 90 dvě minuty před tím, než vypukne zahajovací ceremoniál letních olympijských her v Londýně. V místě Queen Anne's Gate, kde díky videotelefonu přítomní lidé tomuto drama přihlíželi, se po zneškodnění této výbušniny všem ulevilo a bylo co oslavovat. Bomba tedy sice na olympijském stadionu nevybuchla  ale pouhých 200 metrů od něj si to Transit s druhou bombou mířil směrem k zaplněnému Trafalgarskému náměstí…

Všechno to tak nějak záhadně zpečetili v dokumentu Rockefellerovy nadace z roku 2010, který nese název „Scénáře pro budoucí technologie a mezinárodní rozvoj“, protože na straně 34 se v něm zmiňuje 13.000 obětí bombového útoku během konání letních olympijských her v Londýně.

Pojďme se tedy nyní podívat na samotné propagační materiály letní olympiády, protože je toho na nich mnoho zarážejícího a hlavně velice jasně vypovídají o tom, kdo ve skutečnosti za organizací této události stojí. Nepřehlédnutelný je již samotný olympijský stadion se světelnými rampami ve tvaru pyramid, které vypadají jako pyramida na zadní straně jednodolarové bankovky, která není výtvorem nikoho jiného než samotných Svobodných zednářů. Velice bizarně vyhlížející je taktéž logo olympiády, o kterém se veřejně nemá špatně mluvit a za které společnost Wolff Olins inkasovala milion dolarů. Nebude tedy asi žádným překvapením, že se majitelé této společnosti kamarádí se Zednáři. Po pečlivém ohledání kontroverzního a veřejností ne příliš nadšeně přijatého loga zjistíte, že přeskládáním všech číslic tu máme slovo Zion – tedy Sion. To je přímý odkaz k myšlence Nového Jeruzaléma, o němž se píše v básni Jerusalem od Williame Blaka (ten se také kamarádil se Zednáři) již v 18. století. Tato báseň - zhudebněná - také nechyběla na loňské královské svatbě prince Williama a Kate. Dále tu pak máme jednooké maskoty s poněkud zvláštně znějícími jmény Wenlock  a Mandeville, kteří jsou dalším jasným odkazem k symbolice Svobodných zednářů i Illuminátů - okultních organizací, které Vševidoucí oko (symbol boha Hora) na samotném vrcholu pyramidy užívají. Zapomenout bychom také neměli ani na všudypřítomné „jednooké“ kamery. Bez povšimnutí bychom ale neměli nechat ani názvy ulic, které s olympijskými objekty sousedí, protože z nějakého nejspíše „náhodného“ důvodu v sobě nesou mnohá biblická jména.

Pro celé lidstvo bez nejmenších pochyb zásadní události probíhají tedy podle předem připraveného scénáře a o budoucích událostech se lze kupodivu dozvědět s mnohaletitým předstihem, tak jako tomu bylo také u událostí z 11. září. Je to proto, že tajné organizace zcela záměrně svoje plány a vize s přidáním okultních symbolů a také určitých čísel (např. 11,13,33) ukrývají do filmů, komiksů, videoklipů, ale třeba i hracích karet. Z karetní hry The Illuminati New World Order od Stevena Jacksona, která se dala v letech 1994-1997 na americkém trhu koupit, jde doslova mraz po zádech. V sadě karet je mnoho takových, které vystihly budoucí události s maximální přesností. Na kartách byly již tehdy vyobrazeny události, jako hořící věže WTC, hořící Pentagon, jasný odkaz k Chemtrails a HAARP, ale také vakcíny, laboratorně vyráběné nemoci, počítačové viry, sublimální programování, depopulace, olejová skvrna v Mexickém zálivu, Big Media, Al Gore a vykonstruované globální oteplování, tedy události, které se v určitém časovém horizontu také naplnily. Jsou tu ale zbylé karty, které na svoje naplnění teprve čekají. Jednou takovou je karta nazvaná „Combined Disasters“, tedy něco jako kombinovaná katastrofa, která více než jasně vystihuje bombový útok v Londýně. Vyobrazení pětice zmatených a vyděšených lidí, kteří v tričkách v barvách olympijských kruhů utíkají od vybuchlého a řítícího se Big Benu, je poměrně výmluvné. Po pozorném ohledání si nelze nevšimnout i času, který ručičky na Big Benu ukazují. Nedá se příliš pochybovat o tom, že odkazují právě k roku 2012, tedy k samotné olympiádě.

A tak nezbývá nic jiného, než se upřímně zeptat, jak se s takovou informací teď „popereme“? Je to bohužel velmi kruté a absolutně zarážející, ale světová elita si s námi jen hraje. Tato planeta a její nic netušící obyvatelé jsou pro ně pouhými bezcennými loutkami, se kterými zachází tak bezcitným a krutým způsobem, že se to nedá popsat, natož pochopit, a já se domnívám, že je načase, abychom se z této kolektivní letargie už probrali a uvědomili si, že takhle to dál nejde.

Jestli naopak letošní léto proběhne v klidu a my ty síly u moře nebo v lese nakonec nabereme a nic hrozivého se nestane, tak věřte, že se něco přihodilo. Něco, s čím se předem nepočítalo a co plány globální elity na zavedení Nového světového řádu zcela překazilo. Věřme tedy, že na obloze létající stroje typu Silver Bug opravdu neuvidíme a „špinavé bomby“ jakbysmet a na slova bývalého amerického prezidenta George Bushe seniora o tom, že s nastolením Nového světového řádu nakonec uspějí, nedojde. A to už bude, milí přátelé, pořádný důvod k oslavě.

PS: Přeji vám všem krásné a pohodové léto a držme si všichni palce navzájem, ať se nám nic hrozného nestane!

www.manualosobnihouspechu.cz

čtěte také:

Konspirace: Londýn 2012. Zpráva Rockefellerovy nadace "prorokuje" bombový útok při olympiádě v Londýně a 13 tisíc mrtvých

Rakety „země-vzduch“ na olympijských objektech v Londýně

Hrozí Evropě teroristické útoky?

Klíčová slova: konspirace  | světovláda  | NWO
5164 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Imigranti si nevybírají. Znásilnil stařenku na hřbitověManipulace! Výkladní skříň žurnalistiky upravila jméno muslimského útočníka a udělala z něho Davida (+ foto)Předseda Evropské komise Juncker je sice opilec ale fitOrbán kritizoval USA i EU. Je pro Trumpa. Nejlepší prezident USA z pohledu Evropy. Proč?WTF?! Thajský korunní princ šokoval na letišti v Mnichově! Je mu přes šedesát, ale byl (ne)oblečen… (+ video, foto)

ePortal.cz

Rozzuřený muslimský otec vtrhl do ordinace a poté se děly strašné věci. Ani radši nemluvitPremiér Sobotka se pochlapil a posílá všem občanům ČR osobně laděný dopis. Neuvěříte, co v něm slibuje

euPortal.cz

Katolický kněz k vraždění Evropanů muslimy: Z bílého Evropana se stane lovná zvěř. Jediní bílí, kteří to přežijí, budou Dienstbier a Šabatová. Nechci si zvykat na pobodané a znásilněné těhotné ženy a... Je nutné si tato fakta připomínat pokaždé, když si pustíme proud lží z České televize...

Eurabia.cz

Ano, nová světová válka začíná. Je to válka barbarství proti všem civilizacím - Nice je jen jedna z bitev této válkyKřesťanský kněz k muslimské vraždě bratra z Francie: Z bílého Evropana se stane lovná zvěř. Přežijí jen Dienstbier a Šabatová. Nechci si zvykat na pobodané těhotné ženy

Nezdravi.cz

Už i Rusko varuje EU kvůli nebezpečným látkám v čokoládě KinderVelká rakovinová lež: Slunce smrtící melanomy nezpůsobuje, nýbrž léčí. Co mají společného Gisele Bundchen a slavný dermatolog? Nebojí se slunce, ale chemie. Tajná ingredience zdravého opálení na prázdninách

euServer.cz

Vůdce českých muslimů přilil olej do ohně. Nenáviďte nevěřící! vyzval české muslimyMuslimové zabíjí Evropany pomocí mačet, pistolí, seker a výbušnin a sluníčkáři dál melou své vlastizrádné nesmysly! Je načase začít zakládat domobrany a ozbrojovat se

ParlamentniListy.cz

Svět se zbláznil, hodnotí Tereza Spencerová a překvapuje: Mezi USA a Ruskem to začalo být úplně jinak, než vám vypráví. Na všech frontáchProfesor Ivo Budil pro PL: Už jsme zapomněli na vpády kočovníků. Čelíme tyranii menšin, máme slabé vůdce. Neobejdeme se bez zákonné domobrany jako Švýcarsko
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny