„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Nelegální imigrant byl odsouzen za pokus o znásilnění… a dostal odškodné větší než jeho oběť

Autor: MoonChild | Publikováno: 14.4.2017 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Nelegální imigrant, který byl odsouzen k trestu vězení za pokus o znásilnění, obdržel odškodnění, protože soud došel k závěru, že byl bezdůvodně příliš dlouho ve vazbě.

Šestatřicetiletý Kurd Bašdár Abdulla Qarani, který se v roce 2005 dostal nelegálně do Velké Británie, se dopouštěl řady trestných činů, např. krádeží, sexuálního obtěžování a násilí. V roce 2012 byl odsouzen ke čtyřem letům vězení za pokus o znásilnění.

Pachatel neměl žádný doklad totožnosti, přičemž strávil dva roky ve vazbě, než byl v jeho případě vynesen rozsudek. Britské úřady ho nemohly deportovat do země původu, protože nebyly schopné dokázat jeho národnost.

Soudce vrchního soudu v Londýně došel k závěru, že došlo k porušení lidských práv, a nařídil vyplacení pachateli odškodnění ve výši 27 000 liber (850 000 Kč) za bezdůvodný jedenáctiměsíční pobyt ve vazbě.

Paradoxní je, že pachatel dostal větší odškodné než jeho oběť, která má v rámci zadostiučinění obdržet 7 500 liber.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Klíčová slova: Velká Británie  | imigrace  | kriminalita
2360 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Evropa a zednářiChcete vyloučit stolici jako muslim? Zajeďte si do Kolína, tam už jsou kulturně citlivé záchody povinné (+ foto)Pijete mléko? Asi jste rasisté! Tvrdí jedna z největších neziskovekProč se chce Rusko zbavit amerických obligacíPolicie bude bojovat s islámským extremismem objímáním džihádistů. Bude to slavit úspěch? (+ video)

ePortal.cz

Angela Merkelová má naprostou pravdu!Tak to je šok. Kraus půjde do vězení!

euPortal.cz

Takže už i u nás. Tohle je Islamabád? Ne, to jsou severočeské Teplice. Podívejte se na otřesné záběry drsné reportážeTOP 09 má jasno. Kalousek: Česko je schopné přijmout několik tisíc uprchlíků

Eurabia.cz

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!Tisíce španělských křesťanů zemřely, aby levice s pravici dnes opět usazovala muslimy ve Španělsku?

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

euServer.cz

Poslanec KSČM: Kalouskovy mrtvoly. Radši „Babišova“ Michala Davida než Havlovy Plastiky a Kocába. Skupinu Ortel nepovažuji za rasistickou. A Radek Banga…Podle tohoto umělce a přítele Schwarzenberga a Gazdíka je Miloš Zeman kreatura s řitním otvorem místo úst...

ParlamentniListy.cz

Ivan Gabal spustil křik. Chce radikálně snížit počet ruských diplomatů v ČR. A někteří politici nám prozradili pravý důvodK teroristickým útokům dojde brzy i u nás. Kriminální činnost parazitujících neziskovek. Situace s imigrací je mnohem horší, než je známo. A problémy budou narůstat. Poslanec KSČM varuje
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny